New World Academy
Welcome to NWA! If you are a completely new member, you will need to Register, and then log in. If you are an already registered member, log in and go about your business with NWA!
New World Academy
Welcome to NWA! If you are a completely new member, you will need to Register, and then log in. If you are an already registered member, log in and go about your business with NWA!
New World Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bringing the best out of everyone!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Top posters
Phantom (271)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
imsosorry1997 (230)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
Pepchoninga (104)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
Charles (93)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
supdesup (57)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
BlackFireBlaster (54)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
Trent (45)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
L Lawliet (40)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
*Judgment Dragon* (38)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
Kakashi (33)
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcapIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_voting_barIs Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap 
Affiliates
GDA
free forum

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 93 on Thu Sep 23, 2021 5:42 am

 

 Is Professor Banner a nab?

Go down 
+3
Professor Banner
BlackFireBlaster
imsosorry1997
7 posters
Go to page : 1, 2  Next

Is Professor Banner a nab?
Yes
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap19%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
No
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap12%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 3 ]
Noob
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap12%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 3 ]
Loser
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap15%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Nabby Nab Nab
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap15%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Nab Nab Nabby
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap12%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 3 ]
Hehe...Hi imsosorry1997
Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_lcap15%Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Total Votes : 26
 

AuthorMessage
imsosorry1997
Admin
imsosorry1997


Posts : 230
Join date : 2012-12-14
Age : 26
Location : ON, Ottawa

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 19, 2012 7:41 am

First topic message reminder :

What do you think?
Back to top Go down

AuthorMessage
imsosorry1997
Admin
imsosorry1997


Posts : 230
Join date : 2012-12-14
Age : 26
Location : ON, Ottawa

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 11:04 am

he be everything...
Back to top Go down
Phantom
Admin
Phantom


DuelingNetwork Name : Eternal-Light-TX-
Posts : 271
Join date : 2012-10-28
Location : THE UNITED KINGDOM

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 11:40 am

And so is all this
Back to top Go down
https://newworldacademy.forummotion.com
Phoenix King
Ra
Phoenix King


Posts : 5
Join date : 2012-12-18

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 12:07 pm

the you made it multiple choice it funny
Back to top Go down
Guest
Guest




Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 1:33 pm

xD ikr
Back to top Go down
imsosorry1997
Admin
imsosorry1997


Posts : 230
Join date : 2012-12-14
Age : 26
Location : ON, Ottawa

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 22, 2012 2:12 am

ye
Back to top Go down
Guest
Guest




Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 22, 2012 4:54 am

lolxD nice
Back to top Go down
imsosorry1997
Admin
imsosorry1997


Posts : 230
Join date : 2012-12-14
Age : 26
Location : ON, Ottawa

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 22, 2012 5:15 am

of course
Back to top Go down
Guest
Guest




Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 22, 2012 5:24 am

lol dat options
Back to top Go down
Lord Ivan
Tester
Lord Ivan


DuelingNetwork Name : lord_ivan
Posts : 2
Join date : 2012-12-18

Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 01, 2013 6:38 pm

Nabby Nab Nab or Nab Nab Nabby, it's so difficult to chose
Back to top Go down
Guest
Guest




Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 8:45 am

xD lol ivan
Back to top Go down
Sponsored content





Is Professor Banner a nab? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Is Professor Banner a nab?   Is Professor Banner a nab? - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Is Professor Banner a nab?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Professor Banner's Memory Room of Duels

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New World Academy :: Service Lounge :: Off-Topic-
Jump to:  
Forum Width fix